thevent.co.il

פורום הפקת אירועים

מנהלי הפורום:
עינת קפלן - מתוקתקות - הפקת אירועים
עינת קפלן - מתוקתקות - הפקת אירועים
אני עינת, היוזמת של מתוקתקות שנים של..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
כניסה לפורום

צילום אירועים

אחת ההחלטות החשובות בעת תכנון אירוע משפחתי או עסקי היא בחירת צלם מקצועי ואיכותי שיצלם במהלך האירוע תמונות סטילס מקצועיות וסרטי וידאו יפהפיים שישקפו את מהלך האירוע וישאירו מזכרת משמעותית מהאירוע המוצלח.

 
בחירת צלם מקצועי
לקראת האירוע מחפשים המארחים צלם מקצועי שיתעד כהלכה את האירוע. ישנן כמה דרכים לבחירת צלם:
  • אם היה לכם ניסיון קודם עם צלם באירוע משפחתי או עסקי בעבר והייתה שביעות רצון ממקצועיות העבודה שלו אפשר לפנות אליו שוב. זאת בתנאי שהייתם מרוצים מההתנהלות עמו שכללה עמידה בתנאי ההסכם, עבודה על פי לוח הזמנים שסוכם עמו, הגעה במועד למקום הנדרש והגשת התוצרים המוגמרים בזמן. אך אם לא הייתה שביעות רצון מעבודותיו ומצורת ההתנהלות אתו, כדאי לבחור צלם אחר.
     
  • אפשר לקבל המלצות על צלם איכותי מחברים או בני משפחה שערכו לאחרונה אירוע משפחתי או קולגות שארגנו אירוע עסקי ושכרו צלם שביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לאחר קבלת כמה המלצות רצוי להיפגש עם כל אחד מהצלמים, להתרשם מההתנהלות של כל אחד מהם, להיחשף לצילומים שהם ביצעו באירועים שונים, לקבל הצעות מחיר ובסופו של דבר בהתאם לאינטואיציה ולכל המידע שהצטבר לבחור בצלם המתאים ביותר שפנוי לעבודה ביום האירוע. חשוב לחתום אתו על הסכם הכולל את כל מרכיבי הפרויקט כפי שסוכם בין הצדדים ולתאם אתו ציפיות.
     
  • אופציה נוספת היא לחפש באינטרנט צלמים העובדים באזור שבו יתרחש האירוע, לעקוב אחר חוות הדעת החיוביות והשליליות של הגולשים ובהתאם לכך להיפגש עם צלמים רלוונטיים ולקבל החלטות.

צילום חתונה

חתונה היא האירוע החשוב ביותר של בני הזוג וההכנות לתכנון האירוע המוצלח אורכים בדרך כלל חודשים רבים וכוללים אין ספור סידורים ומטלות עד ההגעה ליום הנכסף.
בני זוג המעוניינים בכך, מוסיפים לחבילת הצילום גם צילומי טראש דה דרס שבהם הם הורסים בגדי חתן וכלה אחרים שמיועדים לכך, בחוף הים, בטירה עתיקה או בכל נקודת צילום אחרת.
ביום החתונה עצמו מלווה הצלם את מהלך ההכנות, הליך האיפור וטיפוח השיער, הוא מתעד כל שניה במפגש המרגש בין הכלה המטופחת לחתן נושא זר הפרחים היפהפה, כשאף עין לא נותרת יבשה.
הצלם ממשיך ללוות את בני הזוג בצילומי חוץ מרהיבים במיקומים יוצאי דופן שנבחרו לכך מראש, שכונה ציורית, חוף הים, אגם יפהפה, שדות פורחים ועוד.

הצלם עוקב אחר כל מה שקורה ולא מפספס כלום, ההגעה של הזוג במכונית המקושטת לגן האירועים נראותו של האולם, קבלת הפנים, רגעי החתימה על הכתובה, החופה המרגשת, המוסיקה הסוחפת והדיג'י המעולה, רחבת הריקודים שהייתה מלאה ברוקדים לאורך כל האירוע, ההפתעות, הקפיצה של החתן והכלה לבריכת השחייה כשברקע קולות החברים המעודדים את הקפיצה, המטעמים הצבעוניים, הקינוחים המוקפדים, האורחים וכל התרחשות משמעותית משמחת שכדאי לראות שוב ושוב.
השעות הבודדות של החתונה חולפות במהירות. במקרים רבים בני הזוג עסוקים כל כך בקבלת האורחים, בחופה ובריקודים כך שלמחרת הם לא זוכרים קטעים רבים מאירוע החתונה.
לכן בחירת צלם מקצועי היא כה אקוטית כדי שבני הזוג יוכלו להביט שוב ושוב בתמונות הסטילס ובקטעי הוידאו כדי לחוות ולהיזכר שוב ברגעי הקסם מהאירוע המשמעותי בחייהם.
אלבומי התמונות הדיגיטליים, התמונות המוגדלות והסרט הערוך יהוו מזכרת בלתי נשכחת ממסיבה ושכרון חושים של פעם בחיים.
ראה מאמר צילום חתונה


צילום אירוע חברה

אירוע עסקי הוא מעמד חשוב מאד לקידום הקשרים בין עובדי החברה, דבר שישפיע בהמשך גם על קשרי העבודה ביום יום. זו הסיבה שהנהלת החברה המפיקה אירוע חברה מקפידה על כל פרט ופרט בהפקת המאורע כדי שיהיה מוצלח במיוחד.
צלם איכותי סבלני ומוכשר שמלווה מעת לעת אירועים מסוג זה, מתעד בתמונות ובווידאו כל התרחשות קטנה כגדולה לאורך כל שעות האירוע. הרצאה מרתקת, דברי ברכה מרגשים, הענקת תעודות, בחירת עובדים מצטיינים, מצגת על פעילות החברה, מצגת הומוריסטית של העובדים, החלומות והחזון של החברה אשר מנתבים את המסלול להמשך הפעילות העסקית.

הפקה מעולה של התיעוד תאפשר לצוותי ההנהלה להביט במוצרים המוגמרים, ליהנות לראות את הפנים המחייכות של העובדים בסיטואציות השונות, לברור את התמונות הבולטות וליצור מהן תמונות מוגדלות ואלבום שיהיה מזכרת המאגדת את הרגעים הנפלאים. המטרה היא שהעובדים יוכלו תמיד לראות את רגעי השיא בחגיגה. מעבר לכך בזכות הצילומים המעולים יכולים חברי ההנהלה לראות דברים שלא ראו תוך כדי ההתרחשויות ולהסיק מהם מסקנות לגבי האירועים העתידיים.


צילום בר מצווה

צילום בר מצווה קורה בכמה מקומות בהתאם להחלטת המשפחה על אופן חגיגת האירוע. משפחות רבות בוחרות לחגוג מעמד זה בכותל המערבי בירושלים. הנסיעה לירושלים מלווה בדרך כלל בבני המשפחה ובחברים שנוסעים כולם באוטובוסים לעיר הקודש. הצלם שמצלם בכל פעם באוטובוס אחר מעביר בצילומיו המקצועיים את האווירה הנפלאה, ההתלהבות, והשירים שמלווים את כל הנסיעה.
בסמטאות העיר העתיקה הוא מתעד את השמחה הגדולה, החוויה העוצמתית שאופפת את כולם וההתרגשות הרבה בעת העלייה לתורה. המטרה היא להעביר דרך הצילומים והסרטים את הטקס המיוחד שאין שני לו הקורה בעיר הקודש ובאווירה שאפשר למצוא רק ברחבת הכותל המערבי.

משפחות הבוחרות לחגוג גם באולם מזמינות את הצלם ללוות אותם גם בחגיגה עם המוזמנים הרבים. השלב הראשון הוא צילום של חתן הבר מצווה במיקומים שונים שמקצתם מזכירים את אופי הפעילות היום יומי שלו כמו לדוגמה צילומים באולם כדורסל בו הוא נוהג להתאמן ולשחק כמה פעמים בשבוע, אצל המורה לגיטרה, בחוף הים, מטפס על קיר טיפוס וכו'.
הצלם דואג לצלם את המשפחה הקרובה לצילומים משפחתיים לפני שהמוזמנים מגיעים, כמו כן הוא מצלם את כל המטעמים האסתטיים על השולחנות ואת ההגעה של כל אחד מהאורחים.
בהמשך הוא מצלם את המוסיקה הסוחפת ורגע האושר על רחבת הריקודים. כל גימיק וכל הפתעה מתועדת באופן מידי כדי ליצור לאחר מכן סרט הכולל את כל רגעי השיא באירוע המוצלח.


עלויות צילום אירועים

סוג הצילום   עלויות
     
צילומי בר מצווה   בקיץ – 5.000-2.000
בחורף – 4.500-1.800
     
אירוע חברה   10.000-5.000
     
מסיבת רווקים/רווקות   1.800-800
     
טראש דה דרס   1.500 ומעלה
     
ליווי הכלה לסלון הכלות   2.000
     
צילומי חוץ במיקומים שונים לפני החתונה   3.000-2.000
     
צילום למגנטים   1.500
     
צלם סטילס   1.800-1.200
     
צלם וידאו בשילוב רחפן   3.000-1.700
     
צילום ועריכה של סרט החתונה   2.200-1.000
     
עיצוב אלבומים לזוג ולמשפחות   2.500-1.800
     
עסקת חבילה – צלם וידאו+ צלם סטילס   2.800
     
עסקת חבילה – צלם וידאו + צלם סטילס + אלבומים דיגיטליים   4.500
     
עסקת חבילה – צלם סטילס מהצהריים + צלם וידאו בערב - בקיץ   5.900-5.700
     
עסקת חבילה – צלם סטילס מהצהריים + צלם וידאו בערב – בחורף   5.300-5.100
     
עסקת חבילה – שני צלמי סטילס+ צלם וידאו, שלושה אלבומים דיגיטליים, כמה עותקים של סרט DVD ערוך ותמונות מוגדלות   6.500-5.500
 
* עלויות הצילום נמדדות על פי סוג הצילום, כמות האורחים והמוצרים הנלווים שהצלם מספק. לאחר החתונה צלמים רבים מספקים צילומים מוגדלים, סרטי DVD ואלבומי תמונות לחתן ולכלה וגם לשתי המשפחות, בהתאם לסיכום ביניהם.
 
 טיפים
צלם הוא אחד מבעלי המקצוע החשוב בכל אירוע. צילום לא מקצועי לא יותיר כל מזכרת ולכן יש לבחור צלם איכותי בעל רקורד מקצועי.
חשוב לחתום על הסכם בין הצלם למארגני האירוע כדי שלא יהיו חילוקי דיעות ביניהם בהמשך.
 

צילום אירועים - שאלות פופלאריות של גולשים

צילום
21/03/2019 15:31   |   מלמד

החתונה שלנו באופק ומראש החלטנו שאנחנו הולכים להשקיע הכי הרבה במזכרת שתישאר לנו לנצח. אנחנו מחפשים אנשי מקצוע בתחום של צילום אירועים, אבל משהו ברמה אחרת. חשוב לנו שהצוות יהיה מקצועי, אבל גם זורם, כיפי ומבין עניין. נשמח לקבל המלצות מניסיון.

צילום
15/05/2019 17:44   |   טלי

הבת שלי חולמת על יום פינוק במסגרת צילומי בוק לבת מצווה וטוענת שזו תהיה מתנת בת מצווה מושלמת. האם החוויה באמת שווה את ההשקעה? מכירים ספקי שירות בתחום של צילום אירועים באזור ירושלים שמציעים שירות בסגנון?עסקים מובילים בתחום צילום אירועים

מצטערים, אך לא נמצאו תוצאות מתאימות..
תוכן מומלץ
Copyright © 2024 thevent.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מפיקי אירועים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הפקת אירועים
מחפשים מפיקי אירועים? נשמח לשוחח
אנחנו עובדים עם מפיקי אירועים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!