enter-article הפקת חתונות - להפיק את האירוע של חייכם - אתר הפקות אירועים הגדול
מפיקי אירועים » מאמרים וחדשות » הפקת חתונות - להפיק את האירוע של חייכם

הפקת חתונות - להפיק את האירוע של חייכם


אומרים שאירוע כמו חתונה הוא בלתי נשכח לבני הזוג המאושר. אם מביאים מפיק חתונות, הוא יהיה בלתי נשכח גם לאורחים


הוא הזמין מקומות למסעדה יוקרתית הערב ואת יודעת שהערב הזה הוא – הערב, הערב הוא יציע לך נישואים שנים את כבר חולמת להתחתן ולהיות יפה ונוצצת כמו קארי בסרט סקס והעיר הגדולה.

את מתלבשת יפה וגם הוא ויחד אתם נוסעים למסעדה, ניתן להרגיש את המתח באוויר, הוא מתוח מפני שהוא רוצה שהכול יקרה כמו שתכנן ואת לחוצה כי עדיין יש לך חששות, אולי את מקווה לשווא להצעה הזאת.

אתם מתיישבים ומדברים כשלפתע הוא קורע ברך מספר לך על אהבתו אליך ומציע לך להיות אשתו.

מאותו יום אתם לא מפסיקים להתרוצץ, מחפשים אולם, שמלה, חליפה, חברת קייטרינג, מעצב, הזמנות, צלם ועוד מלא אנשי מקצוע שונים. האווירה המרגשת והשמחה של ערב הצעת הנישואים כבר נשכחה ואתם עמוסים בסידורים לערב החתונה.

אין צורך שאתם תארגנו את הערב, למרות שמדובר בערב שלכם, אתם לא באמת יודעים לארגן אירוע שכזה. ישנן חברות רבות ואנשי מקצוע שתפקידם הוא הפקת חתונות, הם ידאגו לכם להפקת חתונה מוצלחת מבלי שתצטרכו להשקיע הרבה. בדיוק כמו בסרט מארגנת החתונות עם ג'ניפר לופז.


תפקידה של חברת הפקת חתונות

לא כל זוג שמתחתן הוא בעל הכישרון הספציפי והיכולות להפקת אירוע, תפקידה של חברת הפקת אירועים היא לדאוג לכל הפרטים הקטנים של האירוע הכולל חיפוש אולם אירועים בתאריכים בהם רוצה הזוג להתחתן והזמנת הזוג לאולם רק לאחר שנמצאו מספר אולמות המתאימים מבחינת הגודל, המיקום והתאריך.
הפקת חתונות
כך גם לגבי חברת הקייטרינג, מעצב אולם, סידור מוזמנים, סידור שולחנות, צלם, תקליטן ועוד – תפקידם לארגן את כל האירוע ולקבל אישור לכל פעולה מהזוג.

חברת הפקת חתונות יכולה להתמקח על המחיר שיקבל הזוג עבור כל שירות שהוא זקוק לו לחתונה.

נותני השירות יעדיפו לספק שירותים המחיר מעט נמוך מהרגיל ועבוד בצורה הטובה ביותר מפני שהם יודעים שחברת הפקת חתונות תפנה אליהם לאירועים נוספים אם הם ימצאו חן בעיניהם.


תהליך העבודה עם חברת הפקת חתונות

מפיקי אירועים אלו אנשים שעובדים זמן רב בתפקיד (לא נותנים לעובדים חדשים מיד לעבוד לבד מפני שהתפקיד דורש יכולות נרכשות וניסיון). הם יודעים מה היא הדרך הנכונה לתכנן את האירוע כך שכולם יהיו מרוצים, גם האורחים וגם מארגני האירוע.

מפיקי אירועים קובעים פגישה עם הזוג, פגישה זו היא למטרת תיאום ציפיות. הזוג מספר לנציג חברת הפקת חתונות מה הם מעוניינים שיהיה באירוע, מה חשוב להם ובמה הם נותנים יד חופשית וסומכים על מפיקי האירוע. נציג החברה מציג בפני הזוג את תהליך העבודה שלו לפי הבקשות המיוחדות של הזוג.

פגישה זו צריכה להיות נעימה, מפיקי אירועים מקצועיים צריכים להשרות אווירה של ביטחון לזוג, להיות קשובים לבקשות והרעיונות שלהם וליצור את הכימיה בניהם, כך שהזוג ירגיש בטוח להפקיד בידי מפיקי אירועים את האירוע הגדול והחשוב בחייהם.

יש כיום חברות רבות של מפיקי אירועים מכל סוג, לפני הבחירה בחברה בדקו האם החברה בעלת ניסיון והאם היא מספקת את כל השירותים שיש בהם צורך להפקת חתונה.
עוד באותו נושא

הפקת כנסים- המדריך השלם

הפקת כנסים- המדריך השלם

אם אתם רוצים לארגן כנס לעובדים, ואם רוצים לארגן כנס מקצועי או אקדמי, איש מקצוע בתחום ידע לתת לכם את המירב כנסים עסקיים דורשים...

כל מה שצריך לדעת על לימודי הפקת אירועים

כל מה שצריך לדעת על לימודי הפקת אירועים

רואים בדמיונכם כיצד אתם מארגנים את האירוע שכולם מדברים עליו? לימודי הפקת אירועים , הם השלב הראשון בסולם בדרך לשם בזמן ששכר ממוצע של מפיק...

מגנטים לאירועים - הדרך הקלה לזכור שמחה

מגנטים לאירועים - הדרך הקלה לזכור שמחה

1000 שקל וכל אורח באירוע שלכם, יזכור אותו תמיד. כל מה שצריך זה להזמין צלם לצילום על מגנטים. ככה הפכו מגנטים לאירועים, לאטרקציה של חתונות ובר...

הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבע

חתונה בטבע אינה חייבת להיות צנועה, להפך העדר הקירות פותח לפנינו עולם רחב ויצירתי המאפשר לחברת ההפקות ליצור עבורכם עולם מרגש התפור במיוחד...

הפקת אירועים פרטיים - לא רק חתונות

הפקת אירועים פרטיים - לא רק חתונות

לא צריך לקרוא פנאי פלוס או לצפות בגיא פינס כדי לדעת שגם ימי הולדת וימי נישואים, עוברים תחת ידיו של מפיק אירועים   בין חתונות פאר ואירועים...

string(29) "categoryהפקת חתונות"