enter-article מגנטים לאירועים - הדרך הקלה לזכור שמחה - אתר הפקות אירועים הגדול
מפיקי אירועים » מאמרים וחדשות » מגנטים לאירועים - הדרך הקלה לזכור שמחה

מגנטים לאירועים - הדרך הקלה לזכור שמחה


1000 שקל וכל אורח באירוע שלכם, יזכור אותו תמיד. כל מה שצריך זה להזמין צלם לצילום על מגנטים.
ככה הפכו מגנטים לאירועים, לאטרקציה של חתונות ובר מצוותלא מעט סרטים ותוכניות טלוויזיה סיפרו לנו כיצד 2 משפחות מתחרות, למי יהיה אירוע יותר נוצץ. הרי ככל שהאירוע יהיה גדול יותר, כך יזכרו אותו יותר, ידברו עליו יותר, ומה שיערוך אותו ייחשב לדמות "חשובה" ביותר, לכאורה.

כמובן שהסרטים אינם רחוקים מהמציאות, גם אם הם נוטים להגזמה קלה. בעבר היינו דואגים להפוך את האירוע שלנו לנוצץ באמצעות קייטרינג מיוחד, שמלות או הופעה מיוחדת. כיום שהדברים האלה הפכו לסטנדרט בכל אירוע עד כמעט בנאליות, אזי שאת מקומם תפסו אטרקציות לאירועים.

מה שהחל עם מסוקים שמביאים את החתן והשמחה, זיקוקים שמלווים את חתן בר המצווה, תותח קונפטי שמפגיז את האורחים בפיסות נייר ועוד, נמשך היום עם כל מיני דברים יקרים יותר, עד שלא מעט אנשים החליטו לברוח מכל הקשור לתחום של אטרקציות לאירועים.

מגנטים
כיצד מגנטים לאירועים קשורים לאטרקציות לאירועים?

אחת ההוכחות לכך שאנשים מאסו בכל התחום של אטרקציות לאירועים, אפשר לראות בחזרה של חתני השמחה אל הדברים הפשוטים, שלא נדבר על השורשים.

כך אנו מוצאים אטרקציות לחתונה כגון נרות עם שם הכלה והחתן, תחתיות למשקה, שקית עם שוקלדים או מאכל אחר, בנוסח שקית הפתעות, ואפילו מלחיות בדמות כלה וחתן. כאן אנו מגיעים לנושא המאמר, מגנטים לאירועים.

אם חושבים על זה, מדובר באחת ההמצאות הפשוטות הגאוניות ביותר. אם כל בעל מקצוע הבין שעל מנת להתפרסם כל מה שעליו לעשות זה להדפיס אלפי מגנטים עם שם ומספר טלפון ולחלק אותם חינם בתיבות דואר או להדביק על דלתות, למה בעצם שבעלי השמחה לא יחלקו מגנטים בדמותם לאורחים.

הרעיון הוא פשוט, בזמן שהאורחים חוגגים, מסתובב צלם ביניהם, לרוב הצלם לא משתייך לצוות הצילום אלא מופקד אך ורק על התחום הזה. הוא מצלם את האורחים בסיטואציות שונות, ובו זמנית הופך את התמונות למגנט.

את המגנטים שמים על קיר מיוחד באולם או בגן, ואז כל אורח יכול לקחת לעצמו את המגנט עליו הוא נמצא, כזיכרון מהאירוע.

אופציה נוספת של מגנטים לאירועים היא, חלוקת מגנטים לאורחים אחרי האירוע. למשל, אחרי החתונה ישלחו בני הזוג מכתב תודה לאורחים שהשתתפו באירוע שלהם, ויחד עם המכתב ישלחו גם מגנט של האירוע.

למה הדבר דומה למגנט של בעל מקצוע? כי בדיוק כמו במקרה שלהם, גם כאן נשים את המגנט על המקרר. ולא נוכל לשכוח את האירוע בו השתתפנו.
מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים מגנטים לאירועים?

  • מקצועיות הצלם- הצלם צריך להיות נוכח נפקד. עליו לצלם בצורה איכותית, אך ורק צילומים שיתאימו למגנט, בלי להביך או לבייש את האורחים.
  • איכות המגנט – המגנט צריך להיות חזק, עמיד, אסור שיתקלף, צבעים מתאימים ועוד. תזכרו, ככל שיחזיק מעמד זמן רב יותר כך יזכרו את האירוע שלכם יותר.
  • כיתוב אישי – רצוי שהמגנט יכלול כיתוב אישי, למשל סוג האירוע, באהבה, וכדומה.
  • גודל- מגנט קטן מדי יאבד מהמשמעות שלו, מגנט גדול מדי, יפספס את המטרה שלו.
  • כמות – יש לוודא שהכמות המגנטים המחולקת איננה מוגבלת
  • ביטוח – יש לוודא שלהחברה יש אחריות, ביטוח וידע מקצועי בתפעול המכונה במקום וכמובן אביזרים רזרביים במקרה של תקלה.

מחיר מגנטים לאירועים

מחיר הזמנת אטרקציות לאירועים עולה כל הזמן, מאחר ולא מעט חברות נכנסו לתחום, מתוך הכרה שמדובר בשוק רווחי מאוד.

מלבד אטרקציות לחתונה, אפשר למצוא גם אטרקציות לבר מצווה, בריתות, ואירועים משפחתיים ועסקיים אחרים. גם עלות הזמנת מגנטים לאירועים עלתה עם השנים.

כיום מדובר על עלות שנעה בין 800 ל-1500 שקל. המחיר אינו כולל את הצלם.
עוד באותו נושא

הפקת כנסים- המדריך השלם

הפקת כנסים- המדריך השלם

אם אתם רוצים לארגן כנס לעובדים, ואם רוצים לארגן כנס מקצועי או אקדמי, איש מקצוע בתחום ידע לתת לכם את המירב כנסים עסקיים דורשים...

כל מה שצריך לדעת על לימודי הפקת אירועים

כל מה שצריך לדעת על לימודי הפקת אירועים

רואים בדמיונכם כיצד אתם מארגנים את האירוע שכולם מדברים עליו? לימודי הפקת אירועים , הם השלב הראשון בסולם בדרך לשם בזמן ששכר ממוצע של מפיק...

הפקת חתונות - להפיק את האירוע של חייכם

הפקת חתונות - להפיק את האירוע של חייכם

אומרים שאירוע כמו חתונה הוא בלתי נשכח לבני הזוג המאושר. אם מביאים מפיק חתונות, הוא יהיה בלתי נשכח גם לאורחים הוא הזמין מקומות למסעדה יוקרתית...

הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבע

חתונה בטבע אינה חייבת להיות צנועה, להפך העדר הקירות פותח לפנינו עולם רחב ויצירתי המאפשר לחברת ההפקות ליצור עבורכם עולם מרגש התפור במיוחד...

הפקת אירועים פרטיים - לא רק חתונות

הפקת אירועים פרטיים - לא רק חתונות

לא צריך לקרוא פנאי פלוס או לצפות בגיא פינס כדי לדעת שגם ימי הולדת וימי נישואים, עוברים תחת ידיו של מפיק אירועים   בין חתונות פאר ואירועים...

string(41) "categoryאטרקציות לאירועים"